Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Kečup si získal pověst extrémně nezdravého jídla, které bychom měli z našeho jídelníčku raději vyloučit. Pokud ale náš potomek miluje kečup, tak toto může být dobrý způsob, jak mu dopřát čerstvé ryby.

Kousky ryby uvaříme v páře například na pařáku na knedlíky. Horké dáme do mísy, zakapeme olivovým olejem, posolíme a polejeme dětským kečupem RAPUNZEL (který není slazený cukrem, ale jablečnou šťávou). Necháme několik hodin v chladu uležet. Tyto vynikající zdravé čerstvé „rybičky v tomatě” podáváme s nadrobno nasekanou cibulkou a chlebem.

* = bio

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz