Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


S domácími čokoládovými pralinkami zabodujete na každé oslavě a věřte, že mezi vánočním cukrovím zmizí jako první!   

V misce na vodní lázni zahřejeme smetanu, sundáme ze sporáku a přidáme čokoládu a máslo. Necháme chvíli rozpouštět a pak vymícháme do hladka. Nakonec vmícháme třtinový rum. Mísu uzavřeme a dáme na několik hodin vychladit do ledničky. Pečící plech vyložíme pečícím papírem a ze směsi tvoříme malé kuličky, které klademe na plech. Plech s kuličkami dáme vychladit na dvě hodiny do ledničky. Nakonec na vodní lázni rozpustíme zvlášť bílou a hořkou čokoládu a necháme je vychladnout (ne však opět ztuhnout). Bílou čokoládu rozpouštíme velmi šetrně, protože při vyšších teplotách tvrdne (pokud se nám to stane, tak ji sundáme z vodní lázně a vmícháme do ní trochu oleje nebo másla). Půlku kuliček jednu po druhé rychle obalíme v hořké čokoládě a půlku v bílé, a necháme ztuhnout na plechu. Zbytkem polev můžeme pralinky dozdobit.

TIP: Jakmile jednou vyzkoušíte základní přípravu čokoládových pralinek, můžete začít experimentovat. Bílá čokoláda se dá dobarvit šťávou z červené řepy, dětem budou chutnat pralinky bez alkoholu z mléčné čokolády, můžete přidávat kokos, sekané oříšky či mandle, skořici a hřebíček…

* = pokud možno bio, od souseda nebo domácí

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz