Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Výtečné kokosové kuličky ve stylu Raffaello vhodné i pro vegany.

Na vodní lázni rozpustíme kokosový krém, kakaové máslo a kokosový olej. Poté přimícháme cukr (rozmixovaný na prášek) a horkou vodu, přisypeme kokos a důkladně promícháme. Směs necháme v chladu, dokud trochu naztuhne. Mezitím oloupeme mandle - zalijeme je horkou vodou a po několika minulách oloupeme. Ze směsi tvoříme okolo každé mandle kuličku, kterou obalíme v kokosu. Kuličky necháme několik dní odležet, aby se chuť a vůně kakaového másla propojila s chutí a vůní kokosu.

TIP: Když se vychlazený kokosový olej rozpouští v ústech, působí příjemným chladivým dojmem, a proto jsou kokosové kuličky nejlepší dobře vychlazené.

* = pokud možno bio, od souseda nebo domácí

 

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz