Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Veganský burger z našeho veganského mletého má vysoký obsah bílkovin a konzistenci stejnou jako klasický burger z mletého masa. Jeho jemnou chuť je dobré zvýraznit třeba vegan grilovací či majonézovou omáčkou, kečupem a podobně. Můžeme doplnit i veganským plátkovým sýrem.

Veganské mleté namočíme na 20 minut do osolené vody se sójovou omáčkou tak, aby bylo celé ponořené. Poté přidáme ostatní složky, dobře promícháme a postupně přidáváme vodu, dokud nezískáme hmotu připomínající mleté maso (cca půl hrnku). Netrváme-li na veganském konceptu, můžeme použít místo škrobu vejce. Z této základní hmoty tvoříme hamburgery a smažíme na oleji asi 6 minut z každé strany. Podáváme v bulce se spoustou zeleniny jako klasické hamburgery, ale volíme chuťově výraznější omáčky. Do základní hmoty můžeme přidat i drcený česnek nebo jednu malou uvařenou a nastrouhanou červenou řepu. A chceme-li jen omezit spotřebu masa, můžeme smísit základní směs s mletým masem až v poměru 1:1. 

* = pokud možno bio

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz