Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Základem bezmasých karbanátků je naše veganské mleté, které má stejnou texturu, jako mleté maso. Jeho jemnou chuť zvýrazníme štědrou dávkou česneku a majoránky a zeleninovým vývarem. Vegetariání mohou přidat vejce, které směs propojí a chuťově přiblíží klasickým karbanátkům z mletého masa.

Veganské mleté namočíme na 20 minut do vlažné vody s rozpuštěným zeleninovým vývarem tak, aby bylo celé ponořené. Poté přidáme ostatní složky, dobře promícháme a postupně přidáváme vodu, dokud nezískáme hmotu připomínající směs na karbanátky (cca půl hrnku). Netrváme-li na veganském konceptu, můžeme použít místo škrobu vejce. Z této hmoty tvoříme karbanátky a smažíme na oleji asi 6 minut z každé strany.

TIP: Veganské mleté je skvělé pro snížení spotřeby masa u běžně se stravujících strávníků. Můžeme je smísit s mletým masem v objemovém poměru až 1:1, aniž by byl poznat rozdíl. 

* = pokud možno bio

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz