Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Voňavé máslo, mandle, třinový cukr a pravá vanilka dělají z domácích vanilkových rohlíčků úplně jiné cukroví, než jsou ty kupované. Můžeme použít celozrnnou či bílou mouku, špaldová je ideální. A nahradíme-li klasické máslo rostlinným "máslem", jsou vhodné i pro vegany! 

Ze všech surovin vypracujeme těsto a necháme zabalené přes noc v chladu uležet. Poté necháme v teple povolit a tvoříme buclaté malé rohlíčky (upečené rohlíčky jsou křehké, proto raději neděláme tenké konce). Rohlíčky klademe na plech vyložený pečícím papírem. Nedáváme je příliš těsně k sobě, protože při pečení nabydou. Pečeme v předehřáté troubě při 180 °C dokud konce nezrůžoví asi 10 - 13 minut. Po vytažení z trouby necháme na plechu trochu vychladnout a obalujeme ve třtinovém cukru, který jsme rozmixovali na moučku a smíchali s vanilkou.

* = bio

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz