Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Samotný základ tohoto voňavého cukroví je velmi málo sladký. Záleží tedy jen na nás, jak moc cukru přidáme při obalování. A nemáme-li doma formičky na tlapičky, použijeme jakékoli jiné - třeba na plněné ořechy.

Ze všech surovin vypracujeme těsto, které plníme do formiček. Při pečení tvary nabydou, takže necháme uprostřed menší prohlubeň. Pečeme v předehřáté troubě asi 15 minut při 180 °C. Necháme trochu vychladnout a teplé tlapičky opatrně vyklápíme do směsi cukru s vanilkou a obalujeme. Do dózy na cukroví je rovnáme až po vychladnutí a vrstvy prokládáme papírovou utěrkou nebo bílým papírovým ubrouskem.

* = bio

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz