Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Projekt ČESKÉ BIO má za cíl zvýšit v českých prodejnách zdravé výživy a biopotravin podíl biopotravin vyrobených ze surovin, které byly skutečně vypěstovány (či vyrobeny z mléka od dojnic chovaných) v České republice.  Projekt je financován výhradně z prostředků společnosti bio nebio s.r.o. a není podporován žádnou dotací ani jinými finančními zdroji. 

image

Logo projektu ČESKÉ BIO nesou pouze výrobky, které splňují několik požadavků:

1. Maximální možný podíl biosurovin musí být vypěstován v České republice.
V současné době platí minimum 30 % českých biosurovin. Které složky pocházejí z ČR a jejich celkový podíl ve výrobku je uvedeno na těchto webových stránkách a tam, kde je to možné, i na obalu výrobku.

2. Výrobek nesmí obsahovat biosuroviny z jiné než české produkce, jsou-li tyto na trhu dostupné v dostatečném množství a kvalitě.
Bohužel, českých biosurovin je málo, a tak je někdy problém sehnat i tak typickéy české suroviny, jako jsou např. ovesné vločky.

3. Zpracování a balení v ČR nesmí nahradit původ v ČR.
Je-li dýňové semínko zabaleno v Česku v českém obalu, neznamená to ještě, že pochází z Česka. V Česku upečené sušenky z rakouské mouky také nemohou být součástí projektu.

4. Bioprodukty jsou v rámci projektu vykoupeny za spravedlivou cenu.
Čeští ekologičtí zemědělci nemohou cenově konkurovat levným dovozům například z Číny. Jako zákazníci však můžeme ocenit vyšší kvalitu jejich výpěstků a kus nezamořené krajiny, kterou pomáhají udržovat.

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz