Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.

Bio čajový adventní kalendář Cupper 48 g

VeganBezlepkaBio
Cena: 100,9 Kč
Cena bez DPH: 87,8 Kč
Cena při koupi v kartonu 4 ks:
98 Kč
Bez DPH:
85.2 Kč
SLEVA 3 %Koupit karton 4 ks

Tento čajový adventní kalendář s krásným barevným vánočním designem obsahuje celkem 24 sáčků oblíbených čajových směsí Cupper. V balení postupně najdete 12 druhů čajových směsí po dvou sáčcích: Citrón a zázvor, Brusinka a malina, Báječné ráno, Skinni Vanilli, Pomeranč a citrón, Zůstaň v klidu, Věrné milování, Snílek, Zelený čaj Citrón, Bílý čaj Malina, Buď šťastný, Dobrou noc. Jednotlivé sáčky jsou očíslované a na každý druh čaje připadají dva sáčky, které jsou rozmístěné do různých pozic kalendáře. Skvělý způsob, jak ochutnat vícero druhů čajů a vybrat si ten, který nás nejvíce osloví.
Čajové sáčky britských čajů značky Cupper jsou vyrobené na přírodní bázi, neobsahují kovové sponky a díky tomu jsou biologicky rozložitelné.

Pro čaje obecně platí, že ekologický původ je u nich velmi důležitý. Jedná se totiž o potravinu, kterou konzumujeme bez oplachování, a veškerá residua pesticidů používaných při konvenčním pěstování tak zůstávají v čaji a mohou přejít do nálevu.

HMOTNOST: 24 sáčků, celkem 48 g
ZEMĚ PŮVODU: kontrolováno a baleno - Velká Británie, vypěstováno - různé země mimo EU
SLOŽENÍ: Citrón a zázvor (1 & 13) citrónová tráva, zázvor 25 %, citrónová verbena, kořen lékořice, citrónová kůra 7 %, přírodní citrónové aroma 6 %, pomerančová kůra, Brusinka a malina (2 & 14) ibišek, šípky, kopřiva, kořen lékořice, přírodní aroma 3,5 %, kousky jablek, přírodní malinové aroma s dalšími přírodními aromaty 1,5 %, kousky brusinek 1 %, kousky malin 1 %, Báječné ráno (3 & 15) citrónová tráva 43 %, yerba maté 23 %, citrónová verbena 15 %, kořen lékořice, bílý ibišek, přírodní citrónové aroma 4 %, citrónová kůra 2 %, Skinni Vanilli (4 & 16) ibišek, šípky, rooibos, kořen lékořice, přírodní jahodové aroma s dalšími přírodními aromaty 4 %, vanilka 3 %, přírodní aroma 3 %, pomerančová kůra, Pomeranč a citrón (5 & 17) 5itrónová tráva, citrónová verbena, pomerančová kůra 10 %, citrónová kůra 10 %, kořen lékořice, šípky, přírodní citrónové aroma 3 %, přírodní pomerančové aroma 2 %, Zůstaň v klidu (6 & 18) heřmánek 45 %, honeybush 30 %, skořice 20 %, meduňka, Věrné milování (7 & 19) skořice 47 %, fenykl, zázvor 12 %, pomerančová kůra, kořen lékořice, hřebíček 3 %, čekankový kořen, Snílek (8 & 20) heřmánek 30 %, meduňka 15 %, levandule 14 %, citrónová tráva, fenykl, šípky, máta klasnatá, Zelený čaj Citrón (9 & 21) zelený čaj 93 %, přírodní citrónové aroma 6 %, citrónová kůra 1 %, Bílý čaj Malina (10 & 22) bílý čaj, přírodní malinové aroma s dalšími přírodními aromaty 5 %, kousky malin 1 %, Buď šťastný (11 & 23) skořice 30 %, zázvor 25 %, lékořice, fenykl, pomerančová kůra, bílý ibišek, přírodní citrónové aroma 3 %, černý pepř 2 %, citrónová kůra 1 %, Dobrou noc (12 & 24) skořice 35 %, heřmánek 25 %, meduňka 20 %, rooibos, přírodní pomerančové aroma 5 %. Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsahuje lékořici, osoby trpící vysokým tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby. Yerba maté obsahuje přírodní kofein.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek neobsahuje žádné alergeny ani jejich stopy.
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Čajový adventní kalendář - směs bylinných a ovocných čajových směsí (a zeleného čaje u druhu Zelený čaj Citrón a bílého čaje u druhu Bílý čaj Malina). Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
GB-ORG-05
Zemědělská produkce EU/mimo EU

Počet kusů v kartonu: 4
Kód zboží: 2991
EAN: 5021991942815
VeganBezlepkaBio

CUPPER

Společnost Cupper byla založena v anglickém Dorsetu roku 1984. Za vznikem společnosti stojí manželský pár, který se chtěl podělit o svou lásku k čaji. Slogan společnosti zní: „Přírodní, spravedlivé a chutné“ – a proto se k výrobě čajů a čajových směsí používají pouze nejčistší a nejkvalitnější přísady v bio kvalitě a čaje jsou vykupovány v souladu s pravidly fair trade – spravedlivý obchod. Díky fair trade certifikaci dělá každý vypit...

Další produkty z kategorie Bezlepka

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz