Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.

Bio zelený čaj Japonsko Sencha Fuji AMANA 70 g

BezlepkaVeganBio
Cena: 213,0 Kč
3 043,04 Kč/kg
Cena bez DPH: 190,2 Kč
Cena při koupi v kartonu 10 ks:
206,8 Kč
Bez DPH:
184,7 Kč
SLEVA 3 %Koupit karton 10 ks

Tento nejznámější japonský zelený čaj Sencha pochází z rozlehlých čajových zahrad, které se rozkládají ve stínu majestátní sopky Fuji, symbolu Japonska. Tyto čaje si získávají svůj charakteristický trávově zelený charakter díky japonské technologii propařování mladých lístků, která zvýrazní jak chuť, tak i barvu čaje. Sencha Fuji se vyznačuje rovnováhou vůně, chutě umami a přiměřené svíravosti. Jedná se o velice povzbuzující zelený čaj, oblíbený pro své trávově-bylinné aroma a lahodnou nasládlou květinovou chuť. Příprava: Do vyhřáté konvice o objemu 0,5 litru (či do filtru) nasypeme 6-8 gramů čaje, necháme (za mírného protřepání) lístky krátce nabrat horkost a vlhkost z konvice a poté zalijeme zchladlou vodou (70-80 °C). Po 2 minutách luhování přelijeme nálev přes čajové sítko nebo filtr do připravené konvice o stejném objemu, popřípadě vyjmeme filtr s čajem. Pro rovnoměrnější přípravu nálevu můžeme v průběhu luhování odlít část do připraveného šálku a nalít zpět z vrchu do konvice.

Pro čaje obecně platí, že ekologický původ je u nich velmi důležitý. Jedná se totiž o potravinu, kterou konzumujeme bez oplachování, a veškerá residua pesticidů používaných při konvenčním pěstování tak zůstávají v čaji a mohou přejít do nálevu.

HMOTNOST: 70 g
ZEMĚ PŮVODU: Japonsko
SLOŽENÍ: zelený čaj z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek neobsahuje žádné alergeny ani jejich stopy.
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Zelený čaj sypaný. Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
CZ-BIO-004
Zemědělská produkce mimo EU

Počet kusů v kartonu: 10
Kód zboží: 2944
EAN: 8592903001540
BezlepkaVeganBio

Další produkty z kategorie Bezlepka

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz