Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.

Silice Bio Eukalyptus Tierra Verde 10 ml

Cena: 108,9 Kč
Cena bez DPH: 90,0 Kč

Tento 100% bio éterický olej se získává parní destilací listů Blahovičníku kulatoplodého (Eucalyptus globulus), který pochází z Austrálie a Tasmánie. Silice eukalyptu má výraznou mentolovou vůni a to ji řadí mezi velmi oblíbené. Můžeme po ni sáhnout, když nás trápí nachlazení, ale vyniká i dalšími vlastnostmi. Je skvělým pomocníkem při masáži namožených svalů, uvolňuje mysl po náročném pracovním dni, a pro svou výraznou vůni je oblíbenou složkou při výrobě domácího repelentu. Aroma eukalyptu zahání únavu, zlepšuje soustředění a příjemně osvěží. Éterické oleje české značky Tierra Verde jsou vyráběny s respektem k životnímu prostředí a lidem, kteří pěstují a zpracovávají suroviny pro jejich výrobu.

OBJEM: 10 ml 
ZEMĚ PŮVODU: Indie
SLOŽENÍ: Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Limonene*. * - přírodního původu
POUŽITÍ: Silice Bio Eukalyptus se používá k provonění prostoru do aromalampy (3-5 kapek) či difuzéru. Můžeme ji použít i k masáži v kombinaci s rostlinnými oleji v poměru 6 kapek na 30 ml oleje. Pro svou silnou vůni je také vynikajícím repelentem a lze ji spolu s pomerančovou a levandulovou silicí přidat do vody na mytí podlahy. Pár kapek tohoto éterického oleje můžeme také přidat do pracího gelu z mýdlových ořechů bez vůně k osvěžení zejména sportovního oblečení. Silice není určena k požití, ani pro přímý kontakt s pokožkou v koncentrované podobě.
UPOZORNĚNÍ: Přírodní rostlinné extrakty, stejně jako jakékoli jiné látky, mohou vyvolat alergii. Tento olej není vhodný pro astmatiky a děti do 10 let. Chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud obtíže přetrvávají, volejte lékaře. Uchovávejte obal těsně uzavřený.

Počet kusů v kartonu: 1
Kód zboží: 19812
EAN: 8595691810325

Tierra Verde

Český výrobce ekologické drogerie, v sortimentu nalezneme prací ořechy, prací a čistící gely z pracích ořechů i další čistící a prací prostředky, ale také silice v bio kvalitě a osvěžovače vzduchu s bio silicemi. 

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz