Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.

Bio káva zrnková Guatemala RAPUNZEL 250 g

Fair TradeBezlepkaVeganBio
Cena: 178,8 Kč
715,19 Kč/kg
Cena bez DPH: 159,6 Kč
Cena při koupi v kartonu 6 ks:
173,6 Kč
Bez DPH:
155,0 Kč
SLEVA 3 %Koupit karton 6 ks

Zrnková káva GUATEMALA je kávou silné chuti s omezenou kyselinkou. Tato 100% arabika v sobě nese jemné tóny čokolády a karamelu. Kávová zrna pro tuto jednodruhovou kávu pocházejí od farmářů zapojených do fair trade projektu HAND IN HAND. Káva se zde pěstuje v systému smíšené kultury pro zachování biodiverzity v pěstitelských oblastech. Pěstování kávy ve smíšených kulturách a ve stínu stromů zajišťuje kromě druhově bohatých ekosystémů i výjimečnou kvalitu zrn. Kávová zrnka se pečlivě přebírají a poté praží šetrným, dlouhodobým procesem při nízkých teplotách. To umožní kávě rozvinout svou širokou škálu vůní. Způsob pražení je šetrný nejen ke kávovým zrnům, ale také k životnímu prostředí.

HMOTNOST: 250 g
ZEMĚ PŮVODU: Německo
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek neobsahuje žádné alergeny ani jejich stopy.
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Káva pražená zrnková. Skladujte v chladu a suchu.
EU_Organic_LogoHIH_Logo_male
DE-ÖKO-006
Zemědělská produkce mimo EU

Počet kusů v kartonu: 6
Kód zboží: 3090
EAN: 4006040092735
Fair TradeBezlepkaVeganBio

RAPUNZEL

Se společností RAPUNZEL obchodujeme již řadu let a v roce 2004 jsme se stali jejím výhradním distributorem pro Českou republiku. V současné době patří firma Rapunzel mezi největší prodejce biopotravin v Evropě. Pomocí vlastních projektů v zahraničí zajišťuje špičkovou kvalitu a přesnou znalost původu surovin, díky které nemůže dojít k záměně bioproduktů s produkty z konvenčního zemědělství (viz povídání o projektu TURECKO). Projekty v rozvoj...

Další produkty z kategorie Fair trade výrobky

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz