Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


V našem sortimentu se setkáte s francouzskou gourmet čokoládou značky KAOKA. Tato čokoláda nevyniká jenom chutí a kvalitou ingrediencí, ale také tím, že na svém obalu nese logo sdružení Bio Equitable.

Takto označené výrobky byly vyrobeny ze surovin vypěstovaných a vykoupených podle zásad fair trade (spravedlivého obchodu) a zároveň pocházejí z ekologického zemědělství. 

Bio Equitable sdružuje malé a střední francouzské výrobce, kteří chtějí v podnikání zohlednit jak ekonomický, tak sociální a ekologický aspekt výroby, čímž se vracejí ke kořenům ekologického zemědělství.

Základní kritéria, které výrobky nesoucí logo Bio Equitable splňují, jsou:

1. Ochrana životního prostředí

2. Oboustranně výhodné partnerstí s producenty založené na respektu

3. Vysoká kvalita konečných výrobků

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz