Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.

Bio bílý čaj Čína Pai Mu Tan (Bílá pivoňka) AMANA 50 g

BezlepkaVeganBio
Cena: 170,8 Kč
3 415,78 Kč/kg
Cena bez DPH: 152,5 Kč
Cena při koupi v kartonu 5 ks:
165,8 Kč
Bez DPH:
148,0 Kč
SLEVA 3 %Koupit karton 5 ks

Tento bílý čaj pochází z přímořské provincie Fujian a je domovinou bílých čajů, které jsou podle tradiční čínské medicíny pro lidský organismus nejprospěšnější. Sklizené zavadnuté lístky se suší na přímém slunci. Díky tomuto způsobu zpracování si čaj ponechává atraktivní rustikální zjev s větším podílem bíle ochmýřených pupenů (tipsů), podle nichž nese své pojmenování. Pai Mu Tan – Bílá pivoňka je nejslavnější z bílých čajů a je známá svou jemně květinovou až pivoňkovou vůní a nasládle bylinnou chutí s podtóny zralého ovoce. Příprava: Do vyhřáté konvice o objemu 0,5 litru (či do filtru) nasypeme 6-8 gramů čaje, necháme (za mírného protřepání) lístky krátce nabrat horkost a vlhkost z konvice a poté zalijeme zchladlou vodou (80-90 °C). Po 2-3 minutách luhování přelijeme nálev přes čajové sítko nebo filtr do připravené konvice o stejném objemu, popřípadě vyjmeme filtr s čajem. Pro rovnoměrnější přípravu nálevu můžeme v průběhu luhování odlít část do připraveného šálku a nalít zpět z vrchu do konvice.

Pro čaje obecně platí, že ekologický původ je u nich velmi důležitý. Jedná se totiž o potravinu, kterou konzumujeme bez oplachování, a veškerá residua pesticidů používaných při konvenčním pěstování tak zůstávají v čaji a mohou přejít do nálevu.

HMOTNOST: 50 g
ZEMĚ PŮVODU: Čína
SLOŽENÍ: bílý čaj z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek neobsahuje žádné alergeny ani jejich stopy.
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Bílý čaj sypaný. Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
CZ-BIO-004
Zemědělská produkce mimo EU

Počet kusů v kartonu: 5
Kód zboží: 2947
EAN: 8592903001564
BezlepkaVeganBio

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz