Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


1999 Začínáme podnikat na živnostenský list a vydáváme knížku o očních cvicích.

2001 Vydání knížky o Éčkách, neboli přídatných látkách, v potravinách. Padlo rozhodnutí věnovat se dovozu a prodeji přírodního cukru, který na trhu chybí. 

2002 Firma se začíná věnovat obchodování s biopotravinami a postupně uvádí na trh bio třtinovou melasu, první bio kávu v Čechách a první výrobky společnosti RAPUNZEL.

2003 Sortiment biovýrobků se rozšiřuje.  Otevření vzorkového mini obchůdku (prodejního okénka) ve Vodičkově ulici s prvním vegetariánským hot dogem v Praze. Okénko v Dětské pasáži se jmenovalo „bio nebio“ jako variace na pohádkové Bylo, nebylo.  Naše firma se díky tomu přejmenovává na bio nebio.

2004 Naše síly se soustředí na vybudování moderního velkoobchodu s biopotravinami a potravinami zdravé výživy. Náš vzorkový obchůdek je uzavřen, naše zboží se dostává do rostoucího počtu obchodů se zdravou výživou. Stáváme se výhradními distributory společnosti RAPUNZEL.

2005 Stěhujeme se do nových prostor ve Zdicích u Berouna. Náš sortiment se stále rozrůstá, našich odběratelů stále přibývá. Nové prostory nám budou brzy malé, a proto se rozhodujeme postavit vlastní kanceláře, balírnu a sklad.

2006 Začali jsme se stavbou nového sídla. Velkou energii věnujeme propagaci výrobků – účastníme se samostatnou expozicí na veletrhu Salima, jsme generálním partnerem akce Září – měsíc biopotravin. Náš sortiment se rozrůstá o novou značku – německé bio čokolády VIVANI. Spouštíme firemní projekt ČESKÉ BIO na podporu českého ekologického zemědělství. Zahajujeme provoz nových webových stránek a firemního e-shopu.

2007 Sortiment se rozrůstá hlavně o české bio výrobky, roste též nabídka značky RAPUNZEL. Na český trh uvádíme demeter a bio džusy značky Beutelsbacher. Rozšiřujeme také nabídku vlastních výrobků. V srpnu se konečně stěhujeme do svých vlastních prostor v obci Bavoryně, kde vyrostl nový velký sklad a administrativní budova.

2008 Naše sušenky mají nový hezký papírový obal a na trh uvádíme vlastní krekry s extra panenským olivovým olejem. Na český trh uvádíme mléčné výrobky značky Berchtesgadener Land. Zavádíme větší balení biopotravin za výhodnější cenu.

2009 Do sortimentu jsme přidali vynikající francouzskou fair trade bio čokoládu KAOKA a rakouské pivo Schremser. Naše firma se rozrostla o mini ovečku a čtyřrohého beránka. Jsou zaměstnáni jako sekačky na trávu.

2010 Naše řada müsli směsí "Müsli, nebuď hloupý!" se rozrostla o několik nových druhů a vylepšila se receptura zapékaných müsli. Rozšířili jsme sortiment výrobků značky RAPUNZEL a šťáv značky BEUTELSBACHER. Naší ovečce se narodilo jehňátko, kluk se čtyřmi rohy, které na podzim putuje mezi ovečky na ekofarmu paní Citterbartové.

2011 a dále
Sortiment prodávaných značek i vlastních výrobků se stále rozrůstá.

2018 Rozšíření stávajícího skladu, protože do původního se již nemůžeme vejít. Rozšíření nabídky biopotravin ve velkých baleních pro bezobalové obchody.

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz