Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, oříšky či sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva. V nabídce máme jak naše vlastní výrobky značky bio*nebio, tak jiné značky. Mezi ně patří například RAPUNZEL, VIVANI, KAOKA, Blue&Yellow, RIZOPIA, BEUTELSBACHER, DiCaf a Berchtesgadener Land Molkerei.

 

CO ZNAMENÁ NÁZEV BIO NEBIO: Bio nebio je od roku 2003 název naší firmy. Nejprve tak byl nazván obchůdek – mini občerstvení v Dětské pasáži. Název byl parafrází na pohádkové Bylo nebylo… a líbil se nejen dětem, ale i maminkám. Název zároveň naznačuje i to, že máme v nabídce jak biopotraviny (většina naší nabídky), tak konvenční potraviny (většina třtinových cukrů, konvenční melasky...). Neznamená to však, že by naše biopotraviny nebyly tak úplně bio, nebo že by mohly být zaměněny za konvenční potraviny. Naopak, u nás nemůže dojít k záměně biopotravin za konvenční z toho důvodu, že v nabídce nemáme dvě stejné potraviny jak v biokvalitě tak konvenční (např. bio mandle a konvenční mandle). Pouze třtinový cukr nabízíme v obou verzích, ale bio cukr Naturala je světlejší než konvenční cukry z Mauritia. Je-li proto na etiketě našeho výrobku uvedeno, že se jedná o biopotravinu (např. bio mandle) spolu s EU bio logem a českým bioznáčkem (zelený půlměsíc s nápisem BIO – tzv. zebra), jedná se skutečně o potravinu v biokvalitě. Logo bio nebio s kytičkou uprostřed na etiketě pak značí logo naší firmy.

 

PROČ TADY JSME: V počátcích našeho působení bylo naším cílem dodávat na český trh hlavně potraviny, které zde chyběly, nebyly k dostání ve vyhovující kvalitě nebo jich bylo málo. V současnosti je nabídka biopotravin a zdravé výživy podstatně širší. Snažíme se vyhledávat spolehlivé dodavatele kvalitních výrobků. Jsme totiž přesvědčeni, že biopotraviny a potraviny zdravé výživy musí být kvalitnější než běžné potraviny. Proto jsme se rozhodli pro cukr z Mauritia, který je považován za nejkvalitnější přírodní cukr na trhu či pro velmi kvalitní kávu DiCaf. A proto také již několik let spolupracujeme s německou firmou RAPUNZEL, jejíž výrobky pravidelně získávají ocenění profesních sdružení a ceny na mezinárodních veletrzích. Pro spolupráci s touto firmou jsme se rozhodli také pro její fair trade projekt HAND IN HAND, který pomáhá zemědělcům a jejich komunitám v rozvojových zemích. Myslíme si totiž, že za propastný rozdíl mezi životní úrovní v naší zemi a zemích rozvojového světa můžeme tak trochu svým chováním my všichni, a že koupě sáčku čerstvých para oříšků nebo čokolády z těch nejlepších surovin je dobrý způsob, jak převzít svůj dílek zodpovědnosti a trochu pomoci.

 

JAK VIDÍME BUDOUCNOST: Rok 2004 byl pro naši firmu velmi důležitý. V tomto roce jsme se stali výhradním distributorem společnosti RAPUNZEL pro český trh. Sortiment jejích výrobků v naší nabídce se výrazně rozšířil a do budoucna ještě poroste. Co se týče přírodního třtinového cukru, bio nebio patří mezi jeho největší dovozce na český trh a s šesti druhy poskytuje nejširší nabídku. Vstup do Evropské unie ulehčil obchodování se zeměmi Unie, zároveň však usnadnil vstup na český trh zahraničním firmám. Nejen proto chceme jako firma s čistě českým kapitálem v budoucnosti rozšiřovat nabídku biopotravin a potravin zdravé výživy vypěstovaných či vyrobených v České republice.

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz