Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Jedinečnost biopotravin nespočívá pouze v jejich chuti a praktické nepřítomnosti residuí pesticidů, ale také v odlišném přístupu k půdě a okolnímu prostředí, který ekologické farmáře spojuje. Jako prodejci biopotravin cítíme zodpovědnost za dopad, který má naše podnikání na životní prostředí.

Uhlíkovou stopu dopravy surovin vnímáme jako velký problém. Je-li to jen trochu možné, preferujeme lokální pěstitele - z České republiky nebo alespoň Evropy. Ne vždy je však lokální alternativa dostupná – ať již z důvodu klimatických podmínek, jakosti či dostupnosti suroviny. Kromě českých a evropských partnerů spolupracujeme s dodavateli takřka z celého světa.
Abychom vykompenzovali množství CO2, uvolněného vlivem dopravy do ovzduší, vysadíme za každý kontejner dovezený z jiného kontinentu jeden strom v rámci našeho projektu Zelená doprava. Jeden strom je schopný během svého života odstranit obdobné množství oxidu uhličitého z atmosféry, jaké se mezikontinentální přepravou jednoho kamionu do atmosféry uvolnilo. Pro plodiny vypěstované v jiných evropských zemích, u kterých odpadá lodní doprava, vysadíme jeden strom za každé dva přepravené kontejnery.

Již brzy naleznete na etiketách našich výrobků logo projektu Zelená cesta.

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz