Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.

Bio černý čaj Indie Darjeeling Himalayan AMANA 70 g

BezlepkaVeganBio
Cena: 213,0 Kč
3 043,04 Kč/kg
Cena bez DPH: 190,2 Kč
Cena při koupi v kartonu 7 ks:
206,8 Kč
Bez DPH:
184,7 Kč
SLEVA 3 %Koupit karton 7 ks

Tento černý čaj prvotřídní kvality pochází z jarní sklizně (first flush). Má dlouhý, volněji zkroucený celistvý list a směs světle a tmavě zelených lístků s podílem tipsů. Nálev je poměrně plné, svěží, nasládle kořeněné chuti s lehce ovocnými tóny a příjemným dozvukem. Čajové zahrady oblasti Darjeeling se pyšní výhledem na horu Kanchenjunga (Kančendženga) a díky jedinečnému přírodnímu prostředí podhůří Himálaje zde vznikají skutečné čajové skvosty, které patří k nejlepším na světě. Příprava: Do vyhřáté konvice o objemu 0,5 litru (či do filtru) nasypeme 6-8 gramů čaje, necháme (za mírného protřepání) lístky krátce nabrat horkost a vlhkost z konvice a poté zalijeme vroucí vodou (95-100 °C). Po 2-3 minutách luhování přelijeme nálev přes čajové sítko nebo filtr do připravené konvice o stejném objemu, popřípadě vyjmeme filtr s čajem. Pro rovnoměrnější přípravu nálevu můžeme v průběhu luhování odlít část do připraveného šálku a nalít zpět z vrchu do konvice.

Pro čaje obecně platí, že ekologický původ je u nich velmi důležitý. Jedná se totiž o potravinu, kterou konzumujeme bez oplachování, a veškerá residua pesticidů používaných při konvenčním pěstování tak zůstávají v čaji a mohou přejít do nálevu.

HMOTNOST: 70 g
ZEMĚ PŮVODU: Indie
SLOŽENÍ: černý čaj z kontrolovaného ekologického zemědělství
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek neobsahuje žádné alergeny ani jejich stopy.
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Čaj černý sypaný. Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
CZ-BIO-004
Zemědělská produkce mimo EU

Počet kusů v kartonu: 7
Kód zboží: 2930
EAN: 8592903001441
BezlepkaVeganBio

Další produkty z kategorie Čaje a bylinné směsi

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz