Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Německá společnost Rapunzel patří mezi průkopníky biopotravin a dnes je největším čistě bio zpracovatelem v Německu. Specializuje se na náročnou klientelu specializovaných prodejen biopotravin a zdravé výživy. Důležitou částí sortimentu jsou biopotraviny z tzv. Projektu Turecko.
Jeho počátky sahají do roku 1976, kdy se skupinka přátel provozujících bioobchod a malou výrobnu vydala do Turecka hledat dodavatele biosurovin. Po deseti letech přesvědčování se zakladatelům společnosti Rapunzel podařilo přimět místní zemědělce, aby přešli na kontrolované ekologické pěstování. Plody tohoto úsilí byly sklizeny v roce 1986, kdy byly do společnosti Rapunzel odeslány první bioprodukty z Turecka.

Postupem času se do úspěšného projektu, založeného na spolupráci i důkladné kontrole, přidávalo více a více zemědělců. Dnes téměř 450 tureckých ekologických zemědělců pěstuje pro Rapunzel různé druhy ořechů, ovoce a zeleniny v režimu kontrolovaného ekologického zemědělství. Společnost Rapunzel zaměstnává na místě šest zemědělských inženýrů v různých regionech, kteří zemědělcům poskytují komplexní podporu a rady ohledně metod ekologického zemědělství. Navíc také kontrolují dodržování přísných kritérií ekologické kvality výrobků značky Rapunzel. Produkty vyrobené v rámci Projektu Turecko jsou tak důsledně prověřené – od semínka až po talíř.

V sortimentu máme celou řadu výrobků obsahujících suroviny z Projektu Turecko – například sušená rajčata naložená v extra panenském olivovém oleji, oříškové čokolády, pasty a pomazánky, ovocné tyčinky a další výrobky značky Rapunzel. Společnost bio nebio také spolupracuje přímo s dceřinou společností Rapunzel Organic Ltd v Turecku, od které vykupujeme báječné lískové oříšky, rozinky, sušené meruňky a fíky.

 

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz