Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.

Obchodní podmínky


(v dalším textu jen „Podmínky“) provozovaného společností bio nebio s.r.o., Průmyslová zóna 103, 267 51 Bavoryně, IČ: 27204545, DIČ: CZ27204545 (dále jen „prodávající“).

 1. Všeobecná ustanovení
Podmínky vymezují a specifikují práva a povinnosti kupujícího a prodávajícího, upravují vztahy mezi nimi a jsou pro obě strany závazné. Objednáním zboží souhlasíte s těmito Podmínkami. Objednání zboží prostřednictvím e-shopu se považuje za závazné. Tyto Podmínky neupravují vztahy mezi prodávajícím a dalším obchodním subjektem (např. obchodem).

2. Cena zboží a dopravy
Cena zboží je uvedena včetně DPH. V případě zaslání zboží na adresu uvedenou kupujícím účtujeme při objednávce do 1600,- Kč poštovné, dobírkovné a balné ve výši 99,- Kč včetně DPH k ceně zboží. V případě krácení objednávky z důvodu vyprodání položky se poštovné účtuje dle výšky původní objednávky. Při osobním odběru na odběrním místě je poštovné a balné zdarma.

3. Objednání zboží
Po vyplnění objednávkového formuláře a jeho odeslání Vám bude doručeno potvrzení objednávky na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Doručením tohoto e-mailu dochází k uzavření kupní smlouvy.

4. Krácení objednávky
Prodávající si vyhrazuje právo krácení objednávky v případě vyprodání objednaného zboží. Chlazené zboží je možno dodat pouze při vyzvednutí zboží na jednom z odběrních míst. Pokud je zvoleno dodání zboží zásilkovou službou, pak si vyhrazujeme právo krátit objednávku o chlazené zboží.

5. Způsob platby a dopravy zboží
Zboží Vám může být zasláno prostřednictvím zásilkové služby, nebo si je můžete vyzvednout osobně na jednom z odběrních míst. V případě osobního odběru ve skladu společnosti bio nebio s.r.o. na adrese Průmyslová zóna 103, Bavoryně, je nutno se před vyzvednutím nejprve telefonicky na tel. č. 311 532 039 nebo 311 532 039 domluvit, kdy bude zboží vyzvednuto. Naše pracovní doba je Po – Pá, 7:30 – 15:30. V případě zaslání zboží doporučujeme udat adresu, na které se zdržujete během dne. V případě osobního odběru na odběrních místech je možné si vyzvednout zboží během otevírací doby daného odběrního místa. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

6. Dodací lhůta
Bylo-li zboží objednáno v pracovní den do 15:00, bude dodáno nejpozději do čtvrtého pracovního dne. V opačném případě bude zboží dodáno nejpozději do pátého pracovního dne.

7. Nepřevzetí zboží
V případě, že kupující nepřevezme objednané zboží, vyhrazuje si prodávající právo účtovat kupujícímu náklady spojené s expedicí zboží.

8. Odstoupení od smlouvy, vrácení zboží
Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Výjimkou je zboží, které podléhá rychlé zkáze. Kupující odpovídá za snížení hodnoty zboží způsobené například nedodržením specifických skladovacích podmínek či porušením obalu chránícím zboží.
Odstoupení od smlouvy učiní kupující vrácením zboží na své náklady na adresu sídla prodávajícího spolu s průvodním dopisem specifikujícím číslo původní objednávky, kontakt na kupujícího a informace, jakým způsobem mají být poukázány peněžní prostředky (číslo bankovního účtu, adresa v případě poštovní složenky). Zboží kupující vrací kompletní, nepoškozené, čisté. Kupující ručí za škody na zboží až do chvíle převzetí zboží prodávajícím.
Společnost bio nebio s.r.o. vrátí kupujícímu bez zbytečných odkladů, nejpozději však do 14 dnů, peněžní prostředky, které za zboží včetně jeho dopravy ke kupujícímu přijala, eventuelně ponížené o částku odpovídající snížení prodejní ceny zboží a o náklady spojené s vrácením peněžních prostředků, převyšují-li tyto výrazně běžné náklady na převod peněz na tuzemský korunový bankovní účet. 
Tímto článkem nejsou dotčena práva a povinnosti kupujícího vyplývající z obecně platných právních předpisů včetně práv kupujícího na reklamaci vadného zboží.

9. Ochrana osobních údajů
Osobní údaje kupujícího jsou považovány za důvěrné informace, nebudou poskytnuty třetím osobám a budou použity pouze v souvislosti s danou obchodní transakcí. Spokojenost s nákupem je zjišťována prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky. Ty jsou zasílány po každém nákupu, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání kupující neodmítne. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky je prováděno na základě oprávněného zájmu prodávajícího, který spočívá ve zjišťování spokojenosti kupujícího s nákupem. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování zpětné vazby kupujícího a analýz tržního postavení využívá prodávající zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely může prodávající předávat informace o zakoupeném zboží a e-mailovou adresu kupujícího. Osobní údaje kupujícího nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky může kupující kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě námitky kupujícího mu dotazník nebude dále zasílán.

Skip Pay – Využitím této platební metody souhlasíte s obchodními podmínkami Skip Pay. Více o zpracování osobních údajů zde.
Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz