Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.

Bio Cabernet Moravia kabinetní červené Vinařství Čech 0,75 l

BezlepkaBioVegan
Cena: 147,9 Kč
197,15 Kč/l
Cena bez DPH: 122,2 Kč
Cena při koupi v kartonu 6 ks:
143,6 Kč
Bez DPH:
118,6 Kč
SLEVA 3 %Koupit karton 6 ks

Suché kabinetní víno z Tvrdonic z Vinařství Čech. Má výraznou strukturovanou chuť s nádechem koření a peckovin. Odrůda Cabernet Moravia miluje teplé oblasti naší země a vyžaduje dobrou péči před i po sklizni. Cabernet Moravia je skvělý úvod k poznávání moravských vín.

Odrůda révy Cabernet Moravia
Barva tmavě granátová
Buket jemná peprná vůně s tóny mletého máku
Podáváme k: tmavá uzená masa, hovězí na grilu
Teplota podávání 16 - 18 °C

PROČ PÍT BIO VÍNO?
1. Například proto, že obsahuje daleko méně siřičitanů, na které jsou někteří lidé přecitlivělí. Tato přecitlivělost se projevuje mimo jiné i bolestí hlavy. Zkuste si dát bio víno - třeba vyřeší Vaše ranní bolesti hlavy po oslavě!
2. Proto, že jste vegani! Při výrobě vína se používají i čiřidla z živočišných zdrojů a producenti bio vína obvykle zákazníky informují, zda je víno vhodné pro vegany či nikoli.
3. Snad proto, že ve víně má být pravda - ne chemie! Nebo chcete, aby Vaše víno obsahovalo zbytková množství látek používaných při běžné výrobě?
4. Nebo proto, že chcete pít zdravé živé víno, které nestojí měsíce v regálech hypermarketů, ale naopak vyžaduje péči a opatrnost při skladování.
5. Protože bio víno je pěstováno v souladu s přírodou - ne jí navzdory! Zůstává v něm energie slunce, zdravé půdy, drobného života ve vinici a doteků starostlivých rukou.

OBJEM: 0,75 l
ZEMĚ PŮVODU: Česká republika
OBSAH ALKOHOLU: 11 % obj.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Bio víno obsahuje oxid siřičitý, i když v menším množství než konvenční vína.
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Víno červené jakostní odrůdové s přívlastkem - kabinetní. Skladujte při teplotě do 18 °C. Chraňte před teplem.
LEGISLATIVNÍ UPOZORNĚNÍ: Na tento výrobek se vztahuje zákaz prodeje osobám mladším 18 let.
EU_Organic_Logo
CZ-BIO-003
Zemědělská produkce EU

Počet kusů v kartonu: 6
Kód zboží: 3778
EAN: 8595578503395
BezlepkaBioVegan
  Alkoholické nápoje jsou dostupné pouze v rámci ČR (neposíláme na Slovensko)

Vinařství Čech

Rodinné Vinařství Čech se nachází ve vinařské obci Tvrdonice v oblasti nazývané Moravské Slovácko. Vinařství založil a svými víny proslavil Jan Čech již v roce 1996 – tehdy ještě pod názvem ČEBAV. Od roku 2010 funguje vinařství pod svým nynějším názvem a práci po svém otci převzal syn Petr. Vína z Vinařství Čech dosáhla významných úspěchů jak na tuzemských, tak na zahraničních soutěžích. Pravidelně účastní mezinárodních soutěží v An...

Další produkty z kategorie Víno a pivo

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz