Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.


Rodiče malých dětí často řeší problém školních svačin. Co je zdravé a zároveň tak dobré, aby to neskončilo v koši? Domácí müsli tyčinky mohou být řešením. Můžeme vytvořit nespočet variací dle vlastní chuti a na rozdíl od těch kupovaných je osladit tím, čím chceme.

Používáme-li velké ovesné vločky, předem je lehce rozmixujeme na menší kousky. Na plechu v troubě upražíme vločky, sezam a sekané oříšky při 180 °C po dobu asi 10 minut. Mezitím přivedeme k varu v kastrůlku směr hnědého cukru, medu, másla a soli. Vše za tepla smícháme s rozinkami, dáme do pekáčku vyloženého pečícím papírem, pořádně utlačíme a po vychladnutí nakrájíme na tyčinky.

TIP: Tento recept můžeme různě obměňovat, místo oříšků použít mandle, kešu, kokos a podobně. Místo rozinek lze použít čokoládové pecičky či jiné sušené ovoce.


* = pokud možno bio, od souseda nebo domácí

Müsli tyčinky

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz