Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.

Bio čaj Čína Pu Erh Black Dragon AMANA 70 g

BezlepkaVeganBio
Cena: 213,0 Kč
3 043,04 Kč/kg
Cena bez DPH: 190,2 Kč
Cena při koupi v kartonu 10 ks:
206,8 Kč
Bez DPH:
184,7 Kč
SLEVA 3 %Koupit karton 10 ks

Tento slavný čaj pochází z provincie Yunnan, kde na březích řek rostou prastaré čajové stromy, potomci možná nejstarobylejší formy Čajovníku čínského. Z jejich robustních listů se jedinečnou technologií vyrábí za pomocí dvojí fermentace čaj Pu Erh Black Dragon (Černý drak). Čaj má charakteristicky nasládle-zemitou vůni a plnou, nepatrně svíravou chuť s podtóny vyzrálých plodů peckovin. Tento výjimečný čaj je velmi oblíbený pro své blahodárné účinky na organismus. Příprava: Do vyhřáté konvice o objemu 0,5 litru (či do filtru) nasypeme 6-8 gramů čaje, necháme (za mírného protřepání) lístky krátce nabrat horkost a vlhkost z konvice a poté zalijeme vroucí vodou (95-100 °C). Po 5-7 minutách luhování přelijeme nálev přes čajové sítko nebo filtr do připravené konvice o stejném objemu, popřípadě vyjmeme filtr s čajem. Pro rovnoměrnější přípravu nálevu můžeme v průběhu luhování odlít část do připraveného šálku a nalít zpět z vrchu do konvice.

Pro čaje obecně platí, že ekologický původ je u nich velmi důležitý. Jedná se totiž o potravinu, kterou konzumujeme bez oplachování, a veškerá residua pesticidů používaných při konvenčním pěstování tak zůstávají v čaji a mohou přejít do nálevu.

HMOTNOST: 70 g
ZEMĚ PŮVODU: Čína
SLOŽENÍ: Pu-Erh čaj z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek neobsahuje žádné alergeny ani jejich stopy.
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Pu-Erh čaj sypaný. Skladujte v suchu.
EU_Organic_Logo
CZ-BIO-004
Zemědělská produkce mimo EU

Počet kusů v kartonu: 10
Kód zboží: 2949
EAN: 8592903001571
BezlepkaVeganBio

Další produkty z kategorie Čaje a bylinné směsi

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

 

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz