Kontaktujte nás: 731 169 016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bionebio - prodejce biopotravin a zdravé výživy
Když chcete jíst,
ne konzumovat.

Moštárna Louny

Mostarna Louny logo

Moštárna Louny se zabývá již od roku 1993 nákupem ovoce pro průmyslové zpracování. V roce 2012 se k ní přidala také výroba nápojů a moštárna nyní disponuje jednou z nejmodernějších technologií na výrobu přírodních šťáv a moštů. Ovoce a zelenina se zde lisují za studena a díky tomu si šťávy uchovají řadu vitamínů, vlákniny i minerálních látek. Šťávy jsou šetrně pasterovány a plní se do ekologických skleněných obalů. Ovoce i zelenina prochází pečlivým výběrem a pochází převážně z regionu v okolí Loun. Vylisované šťávy nejsou doslazované a ničím se neředí.

Moštárna se zabývá také výrobou skvělých jablečných ciderů značky Mad Apple cider. Vyrábí se na základě mnohaletých zkušeností z Velké Británie, kolébky výroby ciderů. Cidery jsou vyrobené výhradně z českých jablek, bez přídavku cukru, barviv a aromat. Mad Apple cidery získaly dvě bronzové medaile na mezinárodní soutěži International Cider Challenge 2010 a 2011 v Londýně.

Proč nakupovat na bio nebio

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete dostávat aktuální informace o zboží v akci a novinkách v sortimentu?

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

bio nebio s.r.o.

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, bio oříšky či bio sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva RAPADURA. V nabídce máme jak výrobky vlastní značky, tak vybrané výrobky jiných značek.

KONTAKTY

bio nebio s.r.o.
Průmyslová zóna 103
267 51 Bavoryně
IČO: 27204545
Telefon: 311 532 039, 731 169 016, 734 534 543
Dotazy a informace: info@bionebio.cz
Objednávky: objednavky@bionebio.cz
Reklamace: reklamace@bionebio.cz